
Мова про КПП «Солотвино - Сігету Мармацієй», де румунська сторона продовжує ремонтні роботи інфраструктури старовинного мосту через р. Тиса.
Про продовження реконструкції зазначеного мосту повідомило Міністерство закордонних справ Румунії. У листі йдеться, що з 16 лютого по 3 квітня 2026 року (впродовж 47 днів) з 09:00 по 16:00 год. пункт пропуску «Сігету Мармацієй – Солотвино» діятиме з обмеженням автомобільного руху.
У середньому за добу в обидва напрямки через зазначений КПП оформлювалось та пропускалось близько 450 транспортних засобів (до 2,5 тонн) та до 1000 громадян.
Для пішохідного переходу доступ громадян в обох напрямках відбуватиметься в штатному режимі.
Тож, просимо подорожуючих взяти до уваги дану інформацію та при потребі денного перетину - скористатися іншими пунктами пропуску.