Ministry of finance of Ukraine

Тип документа: Наказ  Дата публікації 03.08.2026 406

.Про реалізацію рішення Комітету з управління інформаційними технологіями у системі управління державними фінансами

Зареєстровано 27 July 2026

Відповідно до пункту 3 розділу I Положення про Комітет з управління інформаційними технологіями у системі управління державними фінансами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02 березня 2021 року № 134, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12 травня 2021 року за          № 628/36250, та протоколу № 11 засідання Комітету з управління інформаційними технологіями у системі управління державними фінансами (далі – Комітет) від 06 липня 2026 року

 НАКАЗУЮ:

1.   Реалізувати рішення Комітету (протокол № 11 від 06 липня 2026 року) про затвердження оновленого довгострокового національного стратегічного плану цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Державної митної служби України та її територіальних підрозділів на основі Багаторічного стратегічного плану електронної митниці ЄС (Multi-annual strategic plan for electronic customs, MASP-C), що додається.

2.   Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Грубіяна О. Є. та Голову Державної митної служби України Мандзія О. М.

   Міністр                                                                                           Сергій  МАРЧЕНКО

Довгостроковий національний стратегічний план

2 Додаток_1_(Опис проєктів)_17072026

3_Додаток_2_(Календарний план)_17072026

4 Додаток_3_(Ініціативи)_17072026

5_Додаток_4_(Матриця RACI)_17072026