РОБОТА З ПЕРСОНАЛОМ

 Закон України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII "Про державну службу" 

Кодекс законів про працю України 

Закон України від 15 листопада 1996 р. № 504/96-ВР "Про відпустки"  

Закон України від 17 березня 2011 р. № 3166-VI "Про центральні органи виконавчої влади"  

Постанова Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2021 р. № 1103 "Деякі питання оплати праці посадових осіб та працівників митних органів"  

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 р. № 227 " Про затвердження положень про Державну податкову службу України та Державну митну службу України"

Постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 501 "Про спеціальні звання посадових осіб митних органів"

Постанова Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 р. № 306 "Питання присвоєння рангів державних службовців та співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями"  

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 229 "Про затвердження Порядку обчислення стажу державної служби"

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби"

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 171 "Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"  

Постанова Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 640 "Про затвердження Порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців"

Постанова Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 "Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади" 

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 106 "Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад"

Наказ Міністерства фінансів України від 23.02.2022  № 90 "Про затвердження Порядку проведення стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Державної митної служби України та її територіальних органах


Шановні друзі!

Вітаємо Вас на сторінці, присвяченій роботі з персоналом Державної митної служби України.

Якщо Ви бажаєте долучитися до дружньої команди Держмитслужби, пропонуємо заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/Uu9cMNsDBMbEpthc7

Усі, хто заповнять зазначену вище анкету, отримуватимуть інформацію про конкурси, що будуть оголошені в Держмитслужбі.

Долучайтеся!

Щоб подати документи на омріяну вами вакансію у Державній митній службі України, пройдіть наступні кроки:

КРОК 1:  Після того, як ви зайдете в особистий кабінет, перейдіть на головну сторінку  https://career.gov.ua/  та в розділі «Державний орган» оберіть «Державна митна служба України» або конкретний територіальний орган Держмитслужби , як показано нижче:
КРОК 2: Натисніть кнопку «Знайти вакансії»

КРОК 3: Оберіть із знайдених позицій цікаву вам посаду та натисніть «Подати запит»

КРОК 4: Приєднайте необхідні документи та натисніть кнопку «Надіслати до державного органу»

 Радимо також ознайомитися з:

інструкцією користувачa

інформацією про підготовку документів

Чекаємо Вас в Державній митній службі України!

 

УВАГА! Згідно із Законом України від 12 травня 2022 року № 2259-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» у період дії воєнного стану особи призначаються на посади державної служби керівником державної служби або суб'єктом призначення без конкурсного відбору, обов'язковість якого передбачена законом

 Стратегія управління персоналом Державної митної служби України на 2021 - 2024 роки

Професійне навчання та підвищення кваліфікації

Перелік пріоритетних напрямів (тем) для підвищення кваліфікації посадових осіб Держмитслужби та її територіальних органів за спеціальними професійними (сертифікатними) та короткостроковими програмами у 2023 році

Перелік пріоритетних напрямів (тем) для підвищення кваліфіка...

Перелік освітніх платформ для професійного навчання державних службовців:

Портал управління знаннями    https://pdp.nacs.gov.ua/   

Дія. Цифрова освіта     https://osvita.diia.gov.ua/

Prometheus  https://prometheus.org.ua/

Інформація про втрачені або неповернуті службові посвідчення працівників органів Державної митної служби України 

Інші інформаційні повідомлення