РОБОТА З ПЕРСОНАЛОМ

 Закон України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII "Про державну службу" 

Кодекс законів про працю України 

Закон України від 15 листопада 1996 р. № 504/96-ВР "Про відпустки"  

Закон України від 17 березня 2011 р. № 3166-VI "Про центральні органи виконавчої влади"  

Постанова Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2021 р. № 1103 "Деякі питання оплати праці посадових осіб та працівників митних органів"  

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 р. № 227 " Про затвердження положень про Державну податкову службу України та Державну митну службу України"

Постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 501 "Про спеціальні звання посадових осіб митних органів"

Постанова Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 р. № 306 "Питання присвоєння рангів державних службовців та співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями"  

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 229 "Про затвердження Порядку обчислення стажу державної служби"

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби"

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 171 "Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"  

Постанова Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 640 "Про затвердження Порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців"

Постанова Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 "Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади" 

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 106 "Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад"

Наказ Міністерства фінансів України від 23.02.2022  № 90 "Про затвердження Порядку проведення стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Державної митної служби України та її територіальних органах

Наказ Міністерства фінансів України від 27.09.2022 №302 "Про затвердження Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Державної митної служби України" 

Наказ Міністерства фінансів України від 24.04.2023 №207 "Про затвердження Положення про службове посвідчення працівника митних органів та його зразка"

Наказ Міністерства фінансів України від 24.04.2023 №207 Про ...Шановні друзі!

Вітаємо Вас на сторінці, присвяченій роботі з персоналом Державної митної служби України.

Якщо Ви бажаєте працювати в митних органах України, надішліть на електронну адресу robota@customs.gov.ua лист із темою «Робота в митних органах», долучивши такі документи:

1. Заявку за цією формою 

Форма

2. Підписану згоду на обробку персональних даних за цією формою 

ЗГОДА на обробку перс даних

3. Резюме у бажаній для Вас формі.


З тими кандидатами, які відповідатимуть необхідним критеріям, служба управління персоналом зв’яжеться протягом 10 робочих днів. 

Чекаємо Вас в Державній митній службі України!

УВАГА! Згідно із Законом України від 12 травня 2022 року № 2259-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» у період дії воєнного стану особи призначаються на посади державної служби керівником державної служби або суб'єктом призначення без конкурсного відбору, обов'язковість якого передбачена законом

Держмитслужба спільно з EU4PFM продовжує впроваджувати європейські підходи в напрямку HR

 

В рамках пілотного проєкту щодо запровадження моделі компетенцій у роботу служб управління персоналом Держмитслужби та її територіальних органів розпочато етап практичного впровадження моделі компетенцій на основі європейських стандартів, зокрема досвіду Литовської митної адміністрації, та рекомендацій Всесвітньої митної організації.

Компетентнісний підхід передбачає переформатування та зміну всіх підходів до роботи з персоналом. Це перехід до європейських стандартів, який сприятиме підвищенню ефективності процесів добору, професійного розвитку та оцінки персоналу митних органів.  Для апробації запровадження моделі компетенцій у роботу служб управління персоналом визначено 22 посади у Дніпровській, Київській, Львівській та Одеській митницях.  Важливою відмінністю такого добору є те, що для кожної посади визначено перелік необхідних митних компетенцій та їх рівнів, якими повинен володіти кандидат на зайняття вакантної посади відповідно до основних функціональних повноважень того чи іншого підрозділу. 

        

Тому якщо Ви хочете стати частиною професійної команди Держмитслужби та протестувати європейські практики добору персоналу  обирайте ту вакансію, за якою бажаєте працювати. 


Згода на обробку персональних даних 

ЗГОДА на обробку персональних даних

Описи вакантних посад Дніпровської митниці:

1. Заступник начальника управління – начальник відділу адмін...

2. ГДІ відділу провадження у справах про порушення митних пр...

3. ГДІ митного поста «Новомосковськ» Дніпровської митниці


4. СДІ ВМО №2 митного поста «Кривий Ріг» Дніпровської митниц...
 

5. СДІ митного поста «Нікополь» Дніпровської митниці

6. ДІ митного поста «Ліски» Дніпровської митниці

Описи вакантних посад Київської митниці:

7. ГДІ відділу контролю митної вартості Київської митниці

8. СДІ ВМО № 1 митного поста «Столичний»

9. СДІ митного поста «УкрПошта» Київської митниці

10. ДІ ВМО № 1 митного поста «Західний»

11. ДІ ВМО № 1 митного поста «Спеціалізований» Київської мит...

Описи вакантних посад Львівської митниці:


12. ГДІ відділу технічних засобів митного контролю та забезп...

13. ГДІ ВМО №1 митного поста «Угринів» Львівської митниці

14. ГДІ ВМО № 5 митного поста «Львів-північний» Львівської м...

15. ДІ ВМО № 3 митного поста «Мостиська - залізничний» Львів...

16. ДІ відділу мобільних скануючи систем Львівської митниці

Описи вакантних посад Одеської  митниці:

17. ГДІ відділу адміністрування митних платежів Одеської мит...

18. ГДІ відділу протидії незаконному переміщенню Одеської ми...

19. ГДІ відділу технічних засобів митного контролю Одеської ...

20. СДІ ВМО № 3 митного поста «Білгород-Дністровський» Одесь...

21. СДІ ВМО № 1 митного поста «Ізмаїл» Одеської митниці

22. ДІ митного поста «Орлівка» Одеської митниці23 травня 2023 року
 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 524, відповідно до якої передбачено створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України (далі – резерв).

Резерв формується з осіб, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби.

Резерв формується в електронній формі. Для автоматизації та цифровізації резерву функціонує інформаційно-комунікаційна система, що містить відомості про осіб, зарахованих до резерву згідно з Порядком (далі — система). Технічним адміністратором системи є НАДС.

Повідомляємо, що 03 липня 2023 року система розпочала свою роботу. Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можливо за посиланням https://reserve.nads.gov.ua.


Додаткова інформація за QR-кодом
Odoo • Зображення та текст

Державна митна служба України

 

в рамках реалізації експериментального проєкту щодо формування резерву працівників для роботи в митних органах на деокупованих територіях України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 р. № 524 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України», розпочинає збір анкетних даних, бажаючих працювати в територіальних органах Держмитслужби (Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Харківська, Херсонська області, Автономна Республіка Крим) після деокупацій таких територій.

Резерв формується на підставі поданих анкет громадянами України з числа бажаючих осіб, а також тих хто працювали в митних органах або продовжують працювати, інших державних службовців тощо.

До резерву зараховуються особи, якщо їхня професійна підготовка та/або професійна компетентність відповідає одному або кільком напрямам роботи що містяться у додатку 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 р. № 524.

У разі виявлення Вами бажання взяти участь у формуванні резерву та подальшого можливого працевлаштування на посади державної служби в митні органи на вище зазначені території після деокупацій таких територій, просимо подавати заповнену та підписану Згоду на обробку персональних даних та анкету.

 

ЗГОДА на обробку персональних даних (1)

Анкета для АРК Крим

Анкета для Донецької митниці

Анкета для Запорізької митниці

Анкета для Луганської митниці

Анкета для Миколаївської митниці

Анкета для Митниці в Херсонській області, АРК Крим і м. Сева...

Анкета для Харківської митниці

 Стратегія управління персоналом Державної митної служби України на 2021 - 2024 роки

Порядок провдення стажування громадян з числа молоді, які не...

Перелік пріоритетних напрямів (тем) для підвищення кваліфікації посадових осіб Держмитслужби та її територіальних органів за спеціальними професійними (сертифікатними) та короткостроковими програмами у 2023 році

Перелік пріоритетних напрямів (тем) для підвищення кваліфіка...

Перелік освітніх платформ для професійного навчання державних службовців:

Портал управління знаннями    https://pdp.nacs.gov.ua/   

Дія. Цифрова освіта     https://osvita.diia.gov.ua/

Prometheus  https://prometheus.org.ua/

Інформація про втрачені або неповернуті службові посвідчення працівників органів Державної митної служби України   

Визнати службові посвідчення недійсними, а саме:  

- від 11.10.2021 серія АБ № 100205, видане Азарову Юрію Юрійовичу;  
- від 09.10.2020 серія АБ № 007449, видане Мірошніченку Михайлу Івановичу;  
- від 13.08.2020 серія АБ № 007410, видане Сличку Сергію Васильовичу;
- від 28.10.2022 серія АБ № 104078, видане Луценко Олені Вікторівні;
- від 29.09.2022 серія АБ № 103696, видане Богуту Роману Віталійовичу;
- від 22.07.2022 серія АБ № 101916, видане Дьякову Вячеславу Едуардовичу;
- від 17.01.2023 серія АБ № 105335, видане Дурану Сергію Сергійовичу;

- від 30.08.2022 серія АБ № 102597, видане Кузьменку Олександр Степановичу;

- від 17.01.2023 серія АБ № 104990, видане Фетьку Борису Петровичу;
- від 17.01.2023 серія АБ № 104929, видане Янченку Сергію Володимировичу;

 

Результати роботи дисциплінарних комісій за ІІ квартал 2023