Керівництво

В. о. Голови Державної митної служби України

Звягінцев Сергій Борисович 


Має три вищих освіти у сферах економіки, права, зокрема здобув кваліфікацію магістра міжнародного менеджменту.

Починаючи з 2001 р. по 2015 р. працював в Мінекономіки України. З 2001 по 2003 рр. – провідним спеціалістом, з 2003 р. – на керівних посадах начальника відділу організаційного забезпечення розвитку зовнішньоекономічної політики, Директора  Департаменту регулювання зовнішньоекономічної діяльності  та ін.    

З січня 2020 р. очолював Департамент державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Державної служби морського та річкового транспорту України. З лютого 2020 року виконував обов’язки Голови цього відомства, а з липня 2020 року займав посаду Голови.

Загальний стаж роботи – понад 19 років.

Контактні телефони:

Приймальня: (044) 481 18 65 

Odoo • Текст та зображення

Заступник Голови Державної митної служби України

Суворов Владислав Володимирович 


Здобув дві вищих освіти, економічну (Академія митної служби України) та юридичну (Національний університет «Одеська юридична академія»). Має ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності «економіка та управління національним господарством».  


З 2006 року працював в митних органах.

Викладав на кафедрі митної справи Київського центру підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Держмитслужби. Працював на різних посадах в центральному апараті Держмитслужби, від головного інспектора в Департаменті міжнародної діяльності до заступника начальника управління в Департаменті митних платежів.  


Протягом 2011-2013 рр. представляв Держмитслужбу під час сесій Технічного комітету з питань митного оцінювання при Всесвітній митній організації.  


У 2013-2014 рр. працював на посаді начальника відділу Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів.  


Протягом 2015-поч. 2016 рр. працював у Дніпропетровській, Одеській та Чернігівській митницях ДФС, обіймав посаду заступника директора Департаменту митного адміністрування – начальника управління митної вартості Державної фіскальної служби України.   


У 2016-2020 рр. очолював митний напрямок в Державній компанії «Укрспецекспорт».

3 червня 2020 року призначений на посаду заступника Голови Державної митної служби України.

Вільно володіє англійською мовою.

Виконує обов’язки в частині забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання насильству за ознакою статі – працівників Держмитслужби.


Контактні телефони:

Приймальня: (044) 481-20-11Заступник Голови Державної митної служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

Ніколайчук Олег Олександрович

Має дві вищих освіти: технічну (Харківський інститут радіоелектроніки) та юридичну (Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка).

З 1993 року працював в митних органах. Пройшов шлях від інспектора Харківської митниці до керівних посад Східного територіального митного управління, Інформаційно-аналітичного митного управління, Управління інформаційного забезпечення та митної статистики, Департаменту інформаційних технологій та митної статистики, Регіональної інформаційної митниці.

Має досвід роботи у сфері підприємницької діяльності. 

З грудня 2014 р. обіймав керівні посади Департаменту розвитку митної справи Державної фіскальної служби України.

З лютого 2016 р. по січень 2019 р. - заступник генерального директора  з технічних питань, з питань програмного забезпечення Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України.

3 жовтня 2021 року призначений на посаду заступника Голови Державної митної служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Загальний робочий стаж понад 34 роки, з них майже 22 роки   –  стаж державної служби.

Контактні телефони:

Приймальня: (044) 481-20-12