Керівництво

Голова Державної митної служби України

*інформація оновлюється


Перший заступник Голови Державної митної служби України

Щуцький Олександр Геннадійович

Заступник Голови Державної митної служби України

Звягінцев Сергій Борисович 

Має три вищих освіти у сферах економіки, права, зокрема здобув кваліфікацію магістра міжнародного менеджменту.

Починаючи з 2001 р. по 2015 р. працював в Мінекономіки України. З 2001 по 2003 рр. – провідним спеціалістом, з 2003 р. – на керівних посадах начальника відділу організаційного забезпечення розвитку зовнішньоекономічної політики, начальника відділу з питань розвитку ринку послуг у зовнішній торгівлі, директора департаменту державної політики у сфері зовнішньої торгівлі та ін. 

Має досвід роботи у сфері підприємницької діяльності.

З квітня 2017 по січень 2020 обіймав посаду Директора Департаменту регулювання зовнішньоекономічної діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.  

З січня 2020 р. очолював Департамент державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Державної служби морського та річкового транспорту України. З лютого 2020 року виконував обов’язки Голови цього відомства, а з липня 2020 року займав посаду Голови.

Загальний стаж роботи – понад 17 років.

Контактні телефони:

Приймальня: (044) 247-26-62 

Odoo • Текст та зображення

Заступник Голови Державної митної служби України

Суворов Владислав Володимирович 

Здобув дві вищих освіти, економічну (Академія митної служби України) та юридичну (Національний університет «Одеська юридична академія»). Має ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності «економіка та управління національним господарством».  


З 2006 року працював в митних органах.

Викладав на кафедрі митної справи Київського центру підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Держмитслужби. Працював на різних посадах в центральному апараті Держмитслужби, від головного інспектора в Департаменті міжнародної діяльності до заступника начальника управління в Департаменті митних платежів.  


Протягом 2011-2013 рр. представляв Держмитслужбу під час сесій Технічного комітету з питань митного оцінювання при Всесвітній митній організації.  


У 2013-2014 рр. працював на посаді начальника відділу Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів.  


Протягом 2015-поч. 2016 рр. працював у Дніпропетровській, Одеській та Чернігівській митницях ДФС, обіймав посаду заступника директора Департаменту митного адміністрування – начальника управління митної вартості Державної фіскальної служби України.   


У 2016-2020 рр. очолював митний напрямок в Державній компанії «Укрспецекспорт».

3 червня 2020 року призначений на посаду заступника Голови Державної митної служби України.

Вільно володіє англійською мовою.  


Контактні телефони:

Приймальня: (044) 481-20-11Заступник Голови Державної митної служби України

Черкасський Руслан Анатолійович 

Здобув три вищих освіти, зокрема   кваліфікацію   магістра державного управління у Харківському філіалі Української Академії державного управління при Президентові України, кандидат наук з державного управління. 

Пройшов шлях від інспектора вантажного відділу Донецької митниці Державного митного комітету України до першого заступника, заступника Голови Державної митної служби України. 

Так, з липня 1993 року по вересень 2005 року працював на інспекторських та керівних посадах в Донецькій митниці Державного митного комітету України, Південно-Східного територіального митного управління, Донбаської регіональної митниці Державної митної служби України, Донецької митниці Державної митної служби України.

  

З серпня 2006 р. по січень 2008 р. обіймав посаду першого заступника Голови Держмитслужби України.

З травня 2008 р. по березень 2010 р. – керівник Департаменту з питань економічної, соціальної та екологічної безпеки Апарату Ради Національної Безпеки і оборони України. 


З 2010 р. по 2011 р. очолював Енергетичну регіональну митницю Держмитслужби України.

Працював у Державній податковій службі, Міністерстві внутрішніх справ України, Служби зовнішньої розвідки України, був помічником-консультантом народного депутата України Апарату Верховної Ради України.

З січня 2019 р. по червень 2020 р. очолював Київську митницю ДФС.

З червня 2020 р. по січень 2021 р. – заступник начальника Київської митниці Держмитслужби. 

Загальний робочий стаж близько 32 років, майже 31 рік     стаж державної служби.

Контактні телефони:

Приймальня: (044) 247-26-64

Odoo • Текст та зображення