Керівництво

В. о. Голови Державної митної служби України

Демченко Вячеслав Вадимович


Здобув дві вищі освіти: в Академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького та Національній академії Служби безпеки України.

У 1994 – 1995 роках служив у Прикордонних військах України.

З 1995 по 1999 роки – курсант Академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького.

Починаючи з 1999 року проходив військову службу на посадах офіцерського складу в Прикордонних військах України та з 2003 року – в Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Під час військової служби пройшов шлях від рядового до начальника Управління розвідки Адміністрації Державної прикордонної служби України. Має військове звання бригадного генерала.

З листопада 2021 року працює в Державній митній службі України на посаді директора Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.11.2021 № 1403-р покладено виконання обов’язків Голови Державної митної служби України.

Володіє англійською та польською мовами.

Контактний телефон

Приймальня: (044) 481 18 65


Перший заступник Голови Державної митної служби України

Щуцький Олександр Геннадійович


Має вищу освіту за спеціальністю “економіка підприємства”, здобув кваліфікацію магістра з економіки.

З жовтня 2000 року по листопад 2005 року - працював у Міністерстві економіки України. Розпочавши свій шлях з посади провідного спеціаліста, згодом обіймав керівні посади в Міністерстві економіки.

Протягом 2006-2007 років займався підприємницькою діяльністю. 

У 2010-2011 роках працював в Міністерстві надзвичайних ситуацій України.

У вересні 2016 року розпочав свій шлях в митних органах, як заступник начальника відділу товарознавчої експертизи та попередньої оцінки товарів Спеціалізованої лабораторії  з питань експертизи та досліджень ДФС. Згодом був призначений начальником митного поста «Луцьк» Волинської митниці ДФС.


У 2017 році обіймав посаду виконуючого обов'язки начальника Луганської митниці ДФС та з 2017 по 2019 рік виконував обов'язки начальника Сумської митниці ДФС. З листопада 2019 року по грудень 2020 року очолював Чорноморську митницю.

З квітня 2020 року по вересень 2021 року обіймав посаду в.о. директора Департаменту профілювання митних ризиків Державної митної служби України.

З 21 вересня 2021 року - призначений першим заступником Голови Державної митної служби України.

Має звання радника митної служби І рангу. Вільно володіє англійською мовою. Загальний стаж роботи 27 років.


Заступник Голови Державної митної служби України

Звягінцев Сергій Борисович 


Має три вищих освіти у сферах економіки, права, зокрема здобув кваліфікацію магістра міжнародного менеджменту.

Починаючи з 2001 р. по 2015 р. працював в Мінекономіки України. З 2001 по 2003 рр. – провідним спеціалістом, з 2003 р. – на керівних посадах начальника відділу організаційного забезпечення розвитку зовнішньоекономічної політики, начальника відділу з питань розвитку ринку послуг у зовнішній торгівлі, директора департаменту державної політики у сфері зовнішньої торгівлі та ін. 

Має досвід роботи у сфері підприємницької діяльності.

З квітня 2017 по січень 2020 обіймав посаду Директора Департаменту регулювання зовнішньоекономічної діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.  

З січня 2020 р. очолював Департамент державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Державної служби морського та річкового транспорту України. З лютого 2020 року виконував обов’язки Голови цього відомства, а з липня 2020 року займав посаду Голови.

Загальний стаж роботи – понад 17 років.

Контактні телефони:

Приймальня: (044) 247-26-62 

Odoo • Текст та зображення

Заступник Голови Державної митної служби України

Суворов Владислав Володимирович 


Здобув дві вищих освіти, економічну (Академія митної служби України) та юридичну (Національний університет «Одеська юридична академія»). Має ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності «економіка та управління національним господарством».
 


З 2006 року працював в митних органах.

Викладав на кафедрі митної справи Київського центру підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Держмитслужби. Працював на різних посадах в центральному апараті Держмитслужби, від головного інспектора в Департаменті міжнародної діяльності до заступника начальника управління в Департаменті митних платежів.  


Протягом 2011-2013 рр. представляв Держмитслужбу під час сесій Технічного комітету з питань митного оцінювання при Всесвітній митній організації.  


У 2013-2014 рр. працював на посаді начальника відділу Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів.  


Протягом 2015-поч. 2016 рр. працював у Дніпропетровській, Одеській та Чернігівській митницях ДФС, обіймав посаду заступника директора Департаменту митного адміністрування – начальника управління митної вартості Державної фіскальної служби України.   


У 2016-2020 рр. очолював митний напрямок в Державній компанії «Укрспецекспорт».

3 червня 2020 року призначений на посаду заступника Голови Державної митної служби України.

Вільно володіє англійською мовою.  


Контактні телефони:

Приймальня: (044) 481-20-11Заступник Голови Державної митної служби України

Черкасський Руслан Анатолійович 

Здобув три вищих освіти, зокрема     кваліфікацію     магістра державного управління у Харківському філіалі Української Академії державного управління при Президентові України, кандидат наук з державного управління. 

Пройшов шлях від інспектора вантажного відділу Донецької митниці Державного митного комітету України до першого заступника, заступника Голови Державної митної служби України. 

Так, з липня 1993 року по вересень 2005 року працював на інспекторських та керівних посадах в Донецькій митниці Державного митного комітету України, Південно-Східного територіального митного управління, Донбаської регіональної митниці Державної митної служби України, Донецької митниці Державної митної служби України.

  

З серпня 2006 р. по січень 2008 р. обіймав посаду першого заступника Голови Держмитслужби України.

З травня 2008 р. по березень 2010 р. – керівник Департаменту з питань економічної, соціальної та екологічної безпеки Апарату Ради Національної Безпеки і оборони України. 


З 2010 р. по 2011 р. очолював Енергетичну регіональну митницю Держмитслужби України.

Працював у Державній податковій службі, Міністерстві внутрішніх справ України, Служби зовнішньої розвідки України, був помічником-консультантом народного депутата України Апарату Верховної Ради України.

З січня 2019 р. по червень 2020 р. очолював Київську митницю ДФС.

З червня 2020 р. по січень 2021 р. – заступник начальника Київської митниці Держмитслужби. 

Загальний робочий стаж близько 32 років, майже 31 рік     –    стаж державної служби.

Контактні телефони:

Приймальня: (044) 247-26-64

Odoo • Текст та зображення

Заступник Голови Державної митної служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

Ніколайчук Олег Олександрович

Має дві вищих освіти: технічну (Харківський інститут радіоелектроніки) та юридичну (Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка).

З 1993 року працював в митних органах. Пройшов шлях від інспектора Харківської митниці до керівних посад Східного територіального митного управління, Інформаційно-аналітичного митного управління, Управління інформаційного забезпечення та митної статистики, Департаменту інформаційних технологій та митної статистики, Регіональної інформаційної митниці.

Має досвід роботи у сфері підприємницької діяльності. 

З грудня 2014 р. обіймав керівні посади Департаменту розвитку митної справи Державної фіскальної служби України.

З лютого 2016 р. по січень 2019 р. - заступник генерального директора  з технічних питань, з питань програмного забезпечення Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України.

3 жовтня 2021 року призначений на посаду заступника Голови Державної митної служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Загальний робочий стаж понад 34 роки, з них майже 22 роки   –  стаж державної служби.

Контактні телефони:

Приймальня: (044) 481-20-12