АНОНС: Дистанційний семінар “Особливості поєднання та практичні аспекти застосування митних спрощень, передбачених Конвенцією про процедуру спільного транзиту та МКУ»

8 May

11 травня, о 14.00, Держмитслужба спільно з Міністерством фінансів України та EU4PFM проводить дистанційний семінар «Особливості поєднання та практичні аспекти застосування митних спрощень, передбачених Конвенцією про процедуру спільного транзиту та Митним кодексом України».

До участі запрошуються всі бажаючі. Реєстрація не обов’язкова, але ті, хто заповнять реєстраційну форму, мають можливість поставити в ній своє запитання, відповідь на яке під час семінару буде надано в першочерговому порядку.

Семінар присвячено функціонуванню системи митних спрощень, запровадженої в Україні після вступу України до Конвенції про процедуру спільного транзиту, а також змін до Митного кодексу, пов’язаних із програмою АЕО. Йтиметься про те, як на практиці взаємодіють ці спрощення та як визначити найбільш вигідну для підприємства комбінацію спрощень.

Приєднатися до семінару можна за посиланням або дивитися online-трансляцію на Facebook-сторінці Програми EU4PFM.