Держмитслужба продовжує оновлювати кадровий склад митних органів, зокрема, шляхом залучення до служби вмотивованої, доброчесної молоді, яка готова в складний для країни час стояти на захисті її економічних інтересів.

4 September
Odoo • Зображення та текст

З цією метою для студентів та випускників профільних закладів вищої освіти, з якими Держмитслужбою укладені договори про співпрацю, розроблено програму спеціалізованої підготовки за дистанційною формою на тему: «Ключові компоненти здійснення митної справи». Така підготовка забезпечує не тільки набуття нових професійних знань, а й полегшує та скорочує адаптаційний період в перші місяці роботи в майбутньому. Тих студентів та випускників профільних ЗВО, які успішно її завершили, Держмитслужба активно запрошує до працевлаштування, в тому числі на західній ділянці кордону України.

На сьогодні Держмитслужбою вжито заходів щодо працевлаштування у різних регіонах України 40 випускників, які успішно пройшли зазначену підготовку та виявили бажання працювати в митних органах. Найбільше бажаючих працювати у митних органах серед випускників Державного торговельно-економічного університету та Державного податкового університету. Фаворитами серед студентів стали Львівська та Волинська митниці, які першочергово потребують кадрового посилення через зростання навантаження на пункти пропуску після початку повномасштабного вторгнення рф.

Держмитслужба високо цінує співпрацю з Університетом митної справи та фінансів, Західноукраїнським національним університетом, Державним податковим університетом і Державним торговельно-економічним університетом  та особливо цінує тих випускників, які не дивлячись на труднощі сьогодення бажають працювати на благо нашої держави та захищати її економічні інтереси.

Загалом з початку року до митних органів призначено понад 100 випускників закладів вищої освіти, які вже успішно пройшли адаптаційний період і розпочали свій професійний шлях митників.

Якщо ви також бажаєте працювати в митних органах України, переходьте за посилання https://customs.gov.ua/robota-z-personalom, за яким розміщена (https://customs.gov.ua/robota-z-personalom) вся необхідна інформація щодо можливості працевлаштування в Держмитслужбі.