Держмитслужба спільно з EU4PFM продовжує впроваджувати європейські підходи в напрямку HR

15 August
Odoo • Зображення та текст

В рамках пілотного проєкту щодо запровадження моделі компетенцій у роботу служб управління персоналом Держмитслужби та її територіальних органів розпочато етап практичного впровадження моделі компетенцій на основі європейських стандартів, зокрема досвіду Литовської митної адміністрації, та рекомендацій Всесвітньої митної організації.

Компетентнісний підхід передбачає переформатування та зміну всіх підходів до роботи з персоналом. Це перехід до європейських стандартів, який сприятиме підвищенню ефективності процесів добору, професійного розвитку та оцінки персоналу митних органів. 

Для апробації запровадження моделі компетенцій у роботу служб управління персоналом визначено 22 посади у Дніпровській, Київській, Львівській та Одеській митницях, на які  вже сьогодні розпочинається добір. З переліком визначених посад для апробації компетентнісного підходу можна ознайомитися за посиланням https://customs.gov.ua/robota-z-personalom у розділі «Добір за компетентнісним підходом в межах пілотного проєкту щодо запровадження моделі компетенцій».

Важливою відмінністю такого добору є те, що для кожної посади визначено перелік необхідних митних компетенцій та їх рівнів, якими повинен володіти кандидат на зайняття вакантної посади відповідно до основних функціональних повноважень того чи іншого підрозділу. 

Тому якщо Ви хочете стати частиною професійної команди Держмитслужби та протестувати європейські практики добору персоналу, переходьте за посиланням https://customs.gov.ua/robota-z-personalom  та у розділі «Добір за компетентнісним підходом в межах пілотного проєкту щодо запровадження моделі компетенцій» обирайте ту вакансію, за якою бажаєте працювати.