До кінця грудня працівники центрального апарату Держмитслужби пройдуть тестування на перевірку рівня професійної підготовки

21 December
Odoo • Зображення та текст

Протягом 21-24 грудня працівники центрального апарату Держмитслужби проходитимуть тестування на перевірку рівня професійної підготовки та практичного застосування положень законодавства під час виконання своїх посадових обов'язків. 

Мета тестування – визначення рівня знань митного й антикорупційного законодавства та законодавства з питань державної служби працівників центрального апарату Держмитслужби. 

Кожна посада в системі митних органів має свою специфіку, але базовий рівень знань митного та антикорупційного законодавства України має бути основою професіоналізму для всіх категорій профільних посад. Тому у грудні 2020 року перевірятимуться саме ці знання.

Не стали виключенням і заступники Голови Держмитслужби, які також пройшли тестування.

Держмитслужба зацікавлена у забезпеченні максимальної об'єктивності та прозорості процесу. Відтак тестування відбувається із використанням комп’ютерної техніки, у присутності членів комісії, здійснюється відеофіксація та звукозапис процесу проходження тестування. Участь у моніторингу відеотрансляції беруть представники міжнародних партнерських організацій.

Результати тестування оброблятимуться в автоматичному режимі, вплив людського фактору на оцінку результатів – виключений.

Отримані результати будуть проаналізовані й узагальнені, вони стануть точкою відліку для подальшої оцінки розвитку професійних якостей персоналу, кореляції системи навчання та можливостей кадрового росту.

*тестування відбувається з дотриманням належних протиепідеміологічних заходів.