Європейські партнери з розвитку провели в Держмитслужбі тренінг з антикорупційного законодавства

29 September
Odoo • Зображення та текст

28-29 вересня, за підтримки програми EU Public Finance Management Support Programme for Ukraine пройшов тренінг з антикорупційного законодавства для підрозділів з питань запобігання корупції апарату та територіальних органів Держмитслужби.

Тематика тренінгу охопила питання імплементації міжнародного антикорупційного законодавства в Україні, міжнародний досвід та практику запобігання корупції в державних органах, механізм застосування кращих міжнародних практик у діяльності уповноважених підрозділів з питань запобігання корупції Держмитслужби.

Заступник Голови Держмитслужби Владислав Суворов у вступному слові подякував європейським партнерам з розвитку за активну підтримку, відзначив актуальність тренінгу у період оновлення митниці та від імені керівництва повідомив про налаштованість на активну роботу у напрямі запобігання корупції.

У перший день навчання проводили, зокрема, для керівників уповноважених підрозділів територіальних органів Держмитслужби. Перед початком тренінгу очільник Відділу з питань запобігання та протидії корупції апарату Держмитслужби Сергій Калюк провів ознайомчу та установчу нараду з керівниками уповноважених підрозділів. На нараді, зокрема, підвели підсумки антикорупційної роботи за 8 місяців 2021 року, обговорили актуальні питання практичної діяльності та визначили орієнтири подальшої роботи.

Другий день навчання провели для профільного підрозділу апарату Держмитслужби, зокрема висвітлювали теоретичні та практичні аспекти управління антикорупційною діяльністю.

Сергій Калюк відзначив допомогу міжнародних експертів - організаторів та спікерів тренінгу, які зацікавлені допомогти Держмитслужбі діяти виключно в правовому полі та бути повноправним членом міжнародної спільноти.