Митники перехопили 2 кг наркотиків на шляху до Таїланду

3 October
Odoo • Зображення та текст

Київські митники у співпраці з УСБУ в Чернігівській області упередили спробу переслати з України за кордон 2 кг наркотиків, прихованих в упаковках з-під чаю.

За товаросупровідними документами, киянин відправляв до Таїланду гречку, а також чорний та зелений чаї, а отримувачем цього відправлення у Пхукеті мав бути чоловік зі слов’янським прізвищем та ім’ям.

Під час митного контролю відправлення серед упаковок з чаєм та гречкою митники виявили сім великих металізованих пакетів з етикетками відомої української чайної торгової марки, які містили кілька кілограмів зовсім не чаю.

Вага цієї речовини рослинного походження – 2 кг.

З огляду на кінцевий пункт призначення посилки з чаєм - Таїланд, який є одним зі світових виробників чаю, митники скерували виявлену речовину на експертизу через підозру на можливий вміст заборонених речовин.

Як визначили експерти, надана на дослідження суміш виявилася канабісом, який в Україні віднесено до особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких в Україні заборонено.

Складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

Наркотичний засіб вилучено.

Фігуранту справи СБУ повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст. 15 та ч. 2 ст. 305 Кримінального кодексу України.