Оціночна місія з питань спрощення торгівлі розпочала свою роботу в Україні

26 April

26 квітня в Державній митній службі України почала свою роботу Оціночна місія з питань спрощення торгівлі. Захід відбувається в рамках Глобальної програми сприяння міжнародній торгівлі (Програма GTFP), що виконується Всесвітньою митною організацією (ВМО) за підтримки Секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO).

Odoo • Зображення та текст

Оціночна місія триватиме з 26 квітня по 6 травня 2021 року, під час її проведення заплановано обговорення експертами Програми GTFP з представниками Держмитслужби, інших органів влади, бізнесу питання імплементації в національне законодавство України положень Угоди СОТ про спрощення процедур торгівлі. Основна мета Програми GTFP – сприяння міжнародній торгівлі в країнах-бенефіціарах, зокрема в Україні, Програми GTFP, запровадження міжнародних стандартів та кращих практик Світової організації торгівлі та ВМО щодо імпорту, експорту та транзиту товарів.

У перший день місії Держмитслужба поінформувала місію з наступних напрямків діяльності: організаційна структура, компетенція та обов'язки; митні стратегії; управління персоналом, навчання, доброчесність; процес модернізації та стан ініціатив; митні процеси та процедури (імпорт / експорт / транзит); система митного оформлення; діяльність партнерів з розвитку; визначені проблеми та можливі шляхи їх вирішення.