Працівнику Львівської митниці вручено підозру у систематичному отриманні хабарів

27 August
Odoo • Зображення та текст

Сьогодні, 27 серпня, на митному посту "Мостиська"  за сприяння співробітників Відділу внутрішньої безпеки Львівської митниці, співробітники Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури та оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України повідомили головному державному інспектору Львівської митниці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.

За наявною у Держмитслужбі інформацією, посадова особа митниці підозрюється у систематичному отриманні від громадянина України неправомірної вигоди за службові зловживання при митному оформленні товарів, ввезених на митну територію України з Республіки Польща.

Внаслідок таких протиправних дій не здійснювались визначені форми митного контролю. Це призвело до заниження митної вартості товарів та ненадходження до державного бюджету митних та інших обов'язкових платежів у повному обсязі. 

Відділ внутрішньої безпеки продовжує перевіряти факти причетності інших працівників Львівської митниці до цієї корупційної схеми.

Державна митна служба України засуджує протиправні дії своїх працівників та завжди сприяє правоохоронним органам у розслідуваннях.