Привітання Голови Держмитслужби з 30-річчям Незалежності України та із Днем Державного Прапора

24 August

 

Odoo • Зображення та текст
Шановні митники! 
Дорогі колеги!
Щиро вітаю вас з ювілеєм – 30-тим Днем Незалежності України. За день до її офіційного проголошення до сесійної зали Верховної Ради було внесено Державний Прапор України. Це символізувало відкриття нової сторінки в нашій історії – утвердження української державності.

Державна митна служба є ровесницею незалежної і суверенної Української держави. Наша Служба була створена першим указом першого Президента України і вже 30 років стоїть на сторожі економічного суверенітету країни, перебуває на передньому краї боротьби з контрабандою зброї, наркотиків і міжнародним тероризмом.

Від усього серця вітаю ветеранів митної служби, які своєю напруженою роботою заклали надійний фундамент для становлення Держмитслужби як однієї з найважливіших інституцій Української держави.

Мої вітання всьому багатотисячному колективу Державної митної служби України, який в непростих умовах пандемії КОВІДу, економічної рецесії, гібридної війни проти України, обмеженого матеріально-технічного забезпечення успішно наповнює державний бюджет України, захищає економічні інтереси Української держави.

Вітаю також нову генерацію митників, тих, хто вже прийняв або зараз приймає рішення пов’язати свою долю з митною службою, тих, хто визначить майбутнє Митниці незалежної України.

Впевнений, що в недалекій перспективі реформована Митна служба вийде на європейський рівень роботи, стане сервісо-орієнтованою та високотехнологічною, сформує нульову толерантність до корупції, а митники отримуватимуть гідну винагороду за свою непросту, висококваліфіковану працю.

З Днем Незалежності вас! Зичу вам і вашим родинам здоров’я, щастя, добра, благополуччя і нових успіхів в ім’я Української держави!

Голова Державної митної служби України

Павло Рябікін