Українські митники та експерти EU4PFM провели разом з представником компанії STIHL вебінар із протидії розповсюдженню контрафактних товарів

26 July
Odoo • Зображення та текст

Державна митна служба України та Проект EU4PFM 25 липня 2023 року продовжили серію вебінарів з питань ідентифікації контрафактних товарів. Темою сьомого вебінару стали «Основні ознаки оригінальних та контрафактних товарів компанії «ANDREAS STIHL AG & Co. KG». 

Відкриваючи захід, ключовий міжнародний експерт EU4PFM з митних питань Вітяніс Алішаускас підкреслив, що одне з головних завдань європейських митниць – сприяти міжнародній торгівлі, і це чітко відображено у митному кодексі Європейського Союзу. В цьому аспекті, наголосив експерт, боротьба з торгівлею контрафактною продукцією набуває особливого значення.

Міжнародний експерт Проєкту EU4PFM з Болгарії Георгій Георгієв  продовжив знайомити учасників вебінару з найкращими практиками митних органів Євросоюзу, розповівши українським колегам про технології та стратегії управління ризиками в митному захисті прав інтелектуальної власності в ЄС. Також, окремо ним було приділено увагу питанню захисту прав інтелектуальної власності щодо товарів, які перевозяться транзитом.

Міжнародну компанію ANDREAS STIHL AG & Co. KG, що є одним із світових лідерів з виробництва устаткування для деревообробки, бензопил, косарок та іншого інструменту, широко відомого в Європі і світі, представляв Павло Карпов. Він ознайомив учасників семінару з основними ознаками оригінальних товарів компанії ANDREAS STIHL та детально зупинився на тих з них, які дають можливість виявити підробки. Крім того, розповів про заходи, яких вживає компанія для боротьби з підробками. 

«Як виробнику, нам дуже важливо мати контакт з представниками митниці, адже тільки спільні зусилля компанії-правовласника та митників дають можливість досягати кращих результатів. І ми дякуємо Держмитслужбі за співпрацю та можливість донести до посадових осіб української митниці інформацію, яка допоможе поставити на кордоні ще надійніший заслін контрафакту»,  заявив представник ANDREAS STIHL.