Відбулась робоча зустріч керівництва Держмитслужби із представниками ЄС

28 May

27 травня відбулась робоча зустріч заступника Голови Держмитслужби Владислава Суворова та Керівника відділу Належне управління та верховенство права Представництва ЄС в Україні Ксав’є Камю.

Odoo • Зображення та текст

Під час зустрічі обговорювалось положення програмного документу ЄС щодо підтримки України в напрямку інтегрованого управління кордонами, який буде реалізований у межах Інструменту ЄС «Сусідство, розвиток та міжнародне співробітництво» (NDICI) впродовж 2021 – 2027 років. Сторони обмінялися думками  щодо можливої кінцевої редакції тексту згаданого програмного документу ЄС. 

Також обговорювалось питання ефективності імплементації проєкту міжнародної технічної допомоги ЄС “Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами (ІУК) в Україні (EU4IBM)” та існуючої потреби Держмитслужби, яка може бути забезпечена у рамках цього проєкту. 

Сторона ЄС висловила бажання взяти участь у презентації концепції Держмитслужби щодо впровадження єдиної системи контролю та керування рухом транспортних засобів у пункті пропуску, яка сприятиме імплементації положень Стратегії інтегрованого управління кордонами. 

Сторони відзначили ефективність зустрічей у такому форматі та домовилися проводити їх на регулярній основі.