Одеські митники спільно з ДБР викрили спробу заниження митної вартості на понад 4,5 млн грн

14 September
Odoo • Зображення та текст

Бензопили замість відкруток та пружин: одеські митники спільно з ДБР викрили спробу заниження митної вартості на понад 4,5 млн грн. До Одеського порту з Китаю надійшов контейнер з відкрутками та пружинами для електроінструментів в асортименті, а також ланцюговими бензопилами у кількості 80 штук. Саме такий товар загальною вартістю понад 370 тис грн було зазначено у митній декларації, поданій одержувачем до Одеської митниці. Однак під час поглибленого митного огляду, проведеного спільно з представниками Територіального управління ДБР, виявилося, що у контейнері переміщуються тільки бензопили.

При цьому, їх кількість перевищує задекларовану на 3 726 одиниць, а орієнтовна загальна вартість товару складає понад 4,9 млн грн.

За фактом переміщення товарів з приховуванням від митного контролю шляхом надання до митниці неправдивих відомостей щодо наявності, найменування, кількості та ваги товарів складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. 3806 ланцюгових бензопил вилучено.