18 серпня відбулася робоча нарада на об’єкті будівництва «Реконструкція міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Шегині» на українсько-польському кордоні».

20 August
Odoo • Зображення та текст

В нараді взяли участь представники замовника будівництва – Державної митної служби України, а також Львівської митниці, 7 прикордонного Карпатського загону, підрядників Unibep S.A., ECM Group Polska S.A.  та ПП «Проект Центр», а також радника першого заступника міністра фінансів України Михайла Хміля. 

Під час зустрічі обговорювались поточні питання щодо проектування майбутнього пункту пропуску, а також організації прикордонного та митного контролю під час виконання будівельних робіт, які відбуватимуться почергово без повної зупинки діяльності пункту пропуску «Шегині-Медика». 

За результатами наради прийнято рішення щодо завершення проектування в найкоротший строк, координації дій Львівської митниці та 7 прикордонного Карпатського загону щодо підготовки пункту пропуску до реконструкції, організації безперешкодних умов для перетину державного кордону України громадянами, легковими транспортними засобами та автобусами, а також опрацьовано проблемні питання, пов’язані із пропуском через державний кордон України   в пункті пропуску «Шегині-Медика» вантажних транспортних засобів.  

Інформація про будь-які обмеження в функціонуванні МПП для АС «Шегині-Медика» під час виконання будівельних робіт  буде оприлюднена в офіційних джерелах заздалегідь. На даний час пункт пропуску працює в штатному режимі. 

Довідково: Реконструкція міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Шегині» на українсько-польському кордоні реалізуватиметься в рамках Договору між Урядом України та Республікою Польщею про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги від 9 вересня 2015 року.