Одеські митники припинили спробу переміщення майже 0,5 кг наркотичної солі

25 September
Odoo • Зображення та текст

Громадянин та громадянка Молдови поверталися додому через пункт пропуску «Старокозаче-Тудора». Для проходження митного контролю вони обрали «зелений коридор», декларуючи діями відсутність будь-яких заборонених до переміщення товарів. 

Однак під час огляду автомобіля, в якому вони їхали в якості пасажирів, працівники митного поста «Білгород-Дністровський» знайшли на підлозі біля сидіння пакунок з порошкоподібною речовиною білого кольору вагою брутто майже 62 г.

У подальшому з’ясувалося, що ще 4 схожих пакунки, щільно загорнутих у поліетилен, загальною вагою брутто майже 440 г, наркокур’єри перевозили в собі.

За виявленим фактом митниками складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. 

Процесуальні заходи проводилися посадовцями митного поста «Білгород-Дністровський» спільно з прикордонниками та представниками УСБУ в Одеській області.

За інформацією з відкритих джерел, наркотична сіль – одна з найбільш небезпечних сильнодіючих наркотичних речовин. Звикання до цього засобу розвивається стрімко. Сіль-наркотик завдає важкої шкоди психіці та тілу, а лікування залежності, яку вона викликала, значно складніше за лікування героїнової залежності з вкрай важкими побічними ефектами. Всього 2-3 місяці вживання наркотичної солі може призвести до повного руйнування нервової системи та незворотної деградації особистості, розвитку психозу та навіть шизофренії.