Плануєте роботу на державній службі та бажаєте приєднатися до зусиль з відновлення країни?

22 September

Заповніть анкету за посиланням - reserve.nads.gov.ua, щоб стати частиною резерву працівників державних органів, які працюють на деокупованих територіях України.

Odoo • Зображення та текст

Державна митна служба України долучилася до експериментального проєкту щодо формування резерву працівників для роботи в митних органах на деокупованих територіях України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2023 р. № 524 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України» та розпочинає збір анкетних даних осіб, що бажають працювати в територіальних органах Держмитслужби (Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Харківська, Херсонська області, Автономна Республіка Крим) після деокупацій таких територій.

Для взяття участі у формуванні резерву та подальшого можливого працевлаштування на посади державної служби в митні органи на зазначені вище території після деокупацій таких територій просимо подавати заповнену та підписану Згоду на обробку персональних даних та анкету за посиланням https://is.gd/fd5rFJ.