Працівники Держмитслужби успішно завершили кінологічний курс за програмою ОБСЄ в Іспанії

17 July
Odoo • Зображення та текст

14 липня 2023 року на базі Кінологічного центру Цивільної гвардії Іспанії відбулася офіційна церемонія завершення курсу навчання кінологів, спрямованого на виявлення вибухових речовин, зброї та боєприпасів. Комплексну чотиримісячну навчальну програму успішно пройшли кінологічні команди Державної митної служби України.

Така ініціатива є частиною проєкту Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) «Зміцнення потенціалу державних органів України у запобіганні та боротьбі з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин у всіх його проявах».

Під час навчання працівники Держмитслужби отримали необхідні теоретичні знання та практичні навички, а також сертифікати інструкторів, що підтверджують їхню кваліфікацію та експертність у здійсненні підготовки кінологічних команд на виявлення вибухових речовин, зброї та боєприпасів.

Навчання, проведене за програмою ОБСЄ, підкреслює важливість міжнародного співробітництва у забезпеченні безпеки та боротьбі зі злочинністю.

Odoo • Зображення та текст

Держмитслужба продовжуватиме розвивати кінологічні потужності та співпрацювати з міжнародними партнерами з метою забезпечення ефективного контролю та безпеки на території України.