Представники митних адміністрацій України та Республіки Польща обговорили актуальні питання співробітництва

10 August

Учора, 9 серпня, у пункті пропуску “Ягодин-Дорогуськ” відбулася зустріч посадових осіб митних адміністрацій України та Республіки Польща з метою обговорення актуальних питань співробітництва.

Odoo • Зображення та текст

Українську делегацію очолив директор Департаменту організації митного контролю та митного оформлення Держмитслужби Олег Гоя, а польську – директор Митного департаменту Міністерства фінансів Гжегош Козловськи.

Предметом обговорення стали:

 - забезпечення ритмічності пропускних операцій;

 - удосконалення процедури переміщення товарів через митний кордон;

- оптимізація роботи митних органів обох країн з метою уникнення накопичення черг на українсько-польській ділянці кордону.

Учасники домовились про поглиблення взаємодії, постійний обмін інформацією, що має на меті прискорення пропуску, передусім вантажних транспортних засобів, які перевозять пальне чи сільськогосподарську продукцію.

Серед підтриманих обома сторонами діалогу ініціатив - внесення змін до Системи раннього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні, яка не переглядалась із 2015 року.

Також у подальшому планується зустріч ІТ експертів митних адміністрацій обох країн з метою створення шляхів обміну попередньою митною інформацією.