У Держмитслужбі проведено цикл навчальних заходів щодо вимог фінансового контролю

19 May
Odoo • Зображення та текст

У Державній митній службі України в рамках виконання завдань щодо забезпечення працівників методичною та консультаційною допомогою з питань додержання антикорупційного законодавства проведено цикл навчальних заходів з питань дотримання передбачених Законом України «Про запобігання корупції» вимог фінансового контролю.

Навчальними заходами, проведеними фахівцями Відділу з питань запобігання та протидії корупції, охоплено працівників усіх структурних підрозділів апарату Держмитслужби. Присутнім довели загальні вимоги антикорупційного законодавства щодо фінансового контролю, інформацію про види декларацій, а також щодо типових помилок та актуальних питань, що виникають під час їх заповнення.

Окрема увага була приділена питанням відповідальності за порушення передбачених Законом України «Про запобігання корупції» вимог фінансового контролю.

Odoo • Текст та зображення
Odoo • Зображення та текст

Відділом з питань запобігання та протидії корупції забезпечується формування принципу нульової толерантності до корупції в Держмитслужбі та її територіальних органах, вживаються заходи щодо роз’яснення вимог антикорупційного законодавства та недопущення його порушень.