Співробітники Координаційно-моніторингової митниці виявили в гуманітарній допомозі незадекларовані товари загальною вартістю понад 3 млн грн

2 June
Odoo • Зображення та текст

У травні 2021 року на митному посту «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби за ініціативою Координаційно-моніторингової митниці розпочато проведення огляду транспортного засобу, який ввозив з ЄС гуманітарну допомогу на адресу однієї з українських благодійних організацій.


За результатом проведення повного митного огляду виявлено незадекларовані товари, загалом 146 найменувань у кількості 8878 шт. Зокрема, медичні вироби, пряжа, пледи, одяг, косметичні та миючі засоби, канцелярські вироби тощо.

Зазначені товари переміщувались на митну територію України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу як підстави для переміщення товарів товаросупровідних документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів та їх кількості.

За виявленим фактом митницею складено протокол про порушення митних правил. Вартість виявленого товару становить понад 3 млн грн.