У Держмитслужбі вручили сертифікати підприємствам, які отримали статус АЕО

1 December
Odoo • Зображення та текст

Сьогодні в приміщенні Держмитслужби заступник Голови Владислав Суворов вручив представникам 10 підприємствам, які успішно пройшли оцінку, сертифікати АЕО. 

 

“Ми впевнено крокуємо до європейських стандартів, зокрема, завдяки вам - бізнесу, що забезпечує економічну стабільність країни під час війни та демонструє світу, що Україна здатна боротися за можливість бути повноправним членом Європейського Союзу”, - зазначив Владислав Суворов під час вітального слова.Держмитслужба ще раз вітає з успішним завершенням процедури оцінки компанії:

  1. ТОВ “Фуджікура аутомотів Україна Львів”

  2. ТОВ “Schreder”

  3. ТОВ “Видавничий дім “Укрпол”

  4. МП “Рокада”

  5. ТОВ “Склянний альянс”

  6. ТОВ “Пластікс- Україна”

  7. ПАТ “Одескабель”

  8. ПВТП “ДЖІ-ЕН-ЕЛ”

  9. ПАТ “Іллічівськзовніштранс”

  10. ТОВ “Рехау”.

“Інститут авторизованого економічного оператора - це міжнародна практика, яка сприяє прозорому та стабільному функціонуванню бізнесу. І в цьому чи не найпершу роль відіграє відповідальне лідерство, яке кожен з вас продемонстрував на високому рівні. Завдяки вашим рішенням ви наближаєте Україну до Угоди про взаємне визнання статусу АЕО з Європейським Союзом. Окрема подяка команді “Видавничий дім «Укрпол», яка наважилась та успішно пройшла процедуру оцінки для отримання першого в Україні статусу АЕО-Б”, - наголосив Владислав Суворов. 

На сьогодні статус АЕО отримали 18 підприємств, при цьому одне підприємство отримало авторизації АЕО типів “про надання права на застосування спрощень” та “про підтвердження безпеки та надійності”.

Більше інформації про процедуру отримання статусу АЕО за посиланням