Державна митна служба України

Тип документа: Наказ  539

Про затвердження Переліку тестових питань на знання законодавства з питань митної справи

Зареєстровано 26 листопада 2020

Із змінами, внесеними наказом Держмитслужби від 08.06.2021 № 431

Відповідно до частини четвертої статті 14 Митного кодексу України, частини четвертої статті 33 Закону України від 12 вересня 2019 року № 78-ІХ «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи», пункту 7 Порядку підтвердження кваліфікації працівника підприємства, відповідального за митні питання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року № 665 «Деякі питання функціонування авторизованих економічних операторів», та пункту 9 Положення про Державну митну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 227, 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік тестових питань на знання законодавства з питань митної справи та варіанти відповідей (із зазначенням правильної відповіді)

(далі – Перелік).

2. Департаменту організаційно-інформаційного забезпечення роботи Служби (Діана Гусар) розмістити Перелік на офіційному вебсайті Держмитслужби.

3. Структурним підрозділам Держмитслужби та Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби (Андрій Войцещук) надавати за потреби до Департаменту організації митного контролю та митного оформлення пропозиції щодо актуалізації Переліку.

4. Департаменту організації митного контролю та митного оформлення (Руслан Коломієць) забезпечити актуалізацію Переліку з урахуванням змін законодавства з питань митної справи та отриманих пропозицій.

5. Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби (Андрій Войцещук) з метою підготовки працівників підприємств, відповідальних за митні питання, до тестувань на знання законодавства з питань митної справи забезпечити:

5.1. розміщення на сайті (center.km.ua) лекційних матеріалів спеціального курсу щодо законодавства з питань митної справи;

5.2. актуалізацію відповідних лекційних матеріалів з урахуванням змін до законодавства з питань митної справи.

6. Департаменту митних інформаційних технологій (Роман Кропивницький) розробити з урахуванням положень Порядку підтвердження кваліфікації працівника підприємства, відповідального за митні питання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року № 665 «Про деякі питання функціонування авторизованих економічних операторів», програмне забезпечення для проведення тестування на знання законодавства з питань митної справи працівників підприємств, відповідальних за митні питання.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Голова                                                                    Павло РЯБІКІН


Перелік тестових питань_наказ 539 (моніторинг з 431)(1)