Сергій Звягінцев вручив сертифікати АЕО підприємствам, які напередодні отримали авторизації

23 серпня
Odoo • Зображення та текст

В.о. Голови Держмитслужби Сергій Звягінцев урочисто вручив сертифікати АЕО представникам ТОВ «Нова Пошта Глобал», ПрАТ «Стальканат» і ТОВ «Волинська меблева компанія – Україна», які попри війну доклали значних зусиль та отримали авторизації АЕО “про надання права на застосування спрощень”.

«Цей момент є кульмінацію тієї масштабної роботи, яку бізнес провів разом з митницею. Ми щиро підтримуємо та вітаємо українські підприємства, які прагнуть розвивати українську економіку, збільшуючи свою присутність на ринках за межами України», - зауважив в.о. Голови Держмитслужби.

Odoo • Зображення та текст

Владислав Суворов, заступник Голови Держмитслужби, наголосив, що саме відповідальне лідерство у цих компаніях стало вирішальним у процесі отримання статусу АЕО. Сертифікат АЕО - це наслідок кропіткої, довгої, проте результативної роботи, що показує важливість та ефективність взаємодії державного і приватного секторів.

Odoo • Зображення та текст

Зі свого боку представники підприємств засвідчили позитивні зміни, які відбуваються на митниці, прогрес у вибудові партнерських відносин з бізнесом, де не останню роль відіграє програма авторизованого економічного оператора.

Odoo • Зображення та текст
Odoo • Зображення та текст
Odoo • Зображення та текст

Наразі в Україні 5 підприємств мають статуси АЕО. Це, перш за все, високий ступінь довіри митниці до суб’єктів господарювання, що надає можливість користування перевагами та спрощеннями при митному оформленні. Наявність такого статусу також дає можливість значно час на отримання спрощень, у тому числі передбачених Конвенцією про процедуру спільного транзиту.

Більше інформації про АЕО за посиланням - https://customs.gov.ua/deiaki-pitannia-funktsionuvannia-avtorizovanikh-ekonomichnikh-operatoriv