Чорноморська митниця запобігла контрабандному експорту до країн Близького Сходу авійаційного обладнання військового призначення

16 грудня

На митному посту «Костянтинівка» Чорноморської митниці Держмитслужби виявлено спробу однієї з вітчизняних транспортних авіакомпаній, яка спеціалізується на вантажних перевезеннях у країнах Близького Сходу та Африки, незаконно вивезти з країни авіаційні вироби та приладдя, якими комплектуються військово-транспортні літаки. 

Під час проведення митного контролю оперативниками Чорноморської митниці серед бортового обладнання літака авіакомпанії виявлено приховану військову продукцію без дозвільних документів Державного експортного контролю України, передбачені державним законодавством для переміщення за межі країни виробів військового призначення. 

Продукцію у встановленому законом порядку направлено на експертизу. Після її висновків прийматиметься рішення щодо відкриття кримінального провадження, передбаченого статею 333 Кримінального кодексу України. (Порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю).  

Odoo • Зображення та текст

Виявлення стало можливим у співпраці зконтррозвідкою Служби безпеки України.