Київська митниця Держмитслужби вилучила 9 тонн делікатесу - китайського вугра kabayaki unagi - майже на 3 мільйони гривень

11 вересня

Київською митницею попереджено ввезення в Україну вугра за неправдивими документами, де його вартість підприємці занизили на 430 тис. грн.

Odoo • Зображення та текст

Тепер до суті. Вартість 9 тонн смаженого, замороженого, готового до споживання вугра kabayaki unagi, що прямував контейнером з Китаю на адресу підприємства на Волині, підприємці задекларували як 90,4 тисячі доларів США.
Однак по факту митники з’ясували, що реальна вартість делікатесу перевищує заявлену на 16 тисяч доларів США та становить 106,1 тисяч американських доларів.

Таким чином митники встановили, що український імпортер намагався перемістити вантаж вугра через митний кордон України з приховуванням від митного контролю через подання документів, що містять неправдиві відомості, необхідні для визначення їх митної вартості.

По даному факту Київською митницею Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України. Товар вилучено до рішення суду. Зараз вантаж знаходиться на відповідальному зберіганні в належних умовах.