Київська митниця вилучила у туристів понад півтори тисячі таблеток з прекурсорами

29 вересня
Odoo • Зображення та текст

Київською митницею в аеропорту «Бориспіль» складено протоколи про порушення митних правил стосовно наших громадян, які намагалися ввезти з Єгипту таблетки з прекурсорами.

Троє авіапасажирів, наших співвітчизників, везли з Шарм-ель-Шейху до України загалом 1546 таблеток «Decancit SR», «Congestal» та «Clearest», які містять в своєму складі псевдоефедрин, що належить до прекурсорів, обіг яких в Україні обмежений та стосовно яких встановлюються заходи контролю.
Складено протоколи про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України (порушення порядку проходження “зеленого коридору»). Таблетки вилучено.
Як бачимо, перелік пігулок з підконтрольними речовинами, які незаконно намагаються ввезти туристи з Єгипту, збільшується. Якщо раніше в основному митники вилучали у наших туристів таблетки «1,2,3», то тепер до них додалися нові різновиди.

Таким чином, Київська митниця звертає увагу туристів, які повертаються з Єгипту: препарати, які містять прекурсори, в будь якій кількості без рецепту на такий лікарський засіб, виданому на ім’я цієї особи та засвідченому печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я, ввозити заборонено.