На митному посту “Тиса” у львів'янина вилучили незадекларований брендовий одяг

10 серпня

9 серпня, на митному посту “Тиса” під час поглибленого огляду мікроавтобуса виявили незадекларований брендовий одяг. Всі речі відомої італійської фірми.

Odoo • Зображення та текст

У своїй декларації чоловік зазначив, що провозить тільки вживані речі. Щодо виявлених речей водій повідомив, що його попросили доставити цей одяг з Неаполя у Львів.  

Відносно перевізника складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Вартість вилучених речей визначатиме спеціаліст-експерт. Ціни цієї торгової марки в Інтернеті коливаються від 7 до 15 тис. грн за одну річ. Це при тому, що на одну особу через кордон без письмового декларування та сплати митних платежів можна ввезти товар до 50 кг, вартістю не більше 500 євро.

Нагадаємо, за недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України, тобто незаявлення за встановленою формою точних та достовірних відомостей (наявність, найменування або назва, кількість тощо) про товари, транспортні засоби комерційного призначення, які підлягають обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України, — тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 % вартості цих товарів, транспортних засобів з конфіскацією зазначених товарів, транспортних засобів.