Департамент митного аудиту та обліку осіб проводить практичний семінар на тему «Митний аудит: від планування - до оскаржень»

16 грудня
Odoo • Зображення та текст

16 та 17 грудня 2021 року  відбудеться практичний семінар  за участі керівництва та посадових осіб  Департаменту митного аудиту та обліку осіб та керівників  підрозділів митного аудиту митниць. У семінарі з боку Держмитслужби  візьмуть участь працівники Департаменту  митних платежів, контролю митної вартості та митно-тарифного регулювання  ЗЕД та Юридичного департаменту.

Основною метою семінару є напрацювання єдиних підходів  підрозділів митного аудиту до планування  та проведення документальних перевірок на дотримання вимог законодавства з питань митної справи, розгляд проблемних питань при проведенні документальних перевірок, їх якісного документування для забезпечення ефективного митного контролю. 

Також на семінарі будуть розглянуті  питання перспективного розвитку митного аудиту.  Україна працює у векторі, який визначено Конституцією, - євроінтеграції. Митний аудит в Європі більше спрямований на зовнішньо-економічну діяльність  суб’єктів і діє як інструмент, що дозволяє  спрощувати та прискорювати процес митного оформлення. Важливим є наближення, запровадження найкращих європейських практик для забезпечення митного контролю.