Державна митна служба України впроваджує нову HR-стратегію

2 вересня
Odoo • Зображення та текст

Розробка стратегії, яка визначатиме концептуальне бачення подальшого розвитку HR-процесів у Держмитслужбі, є важливим кроком у процесі трансформації Служби в цілому. Унаслідок реорганізації Державної фіскальної служби України шляхом поділу на митну та податкову служби, Державна митна служба України розпочала виконання своїх функцій як окремий орган виконавчої влади 08 грудня 2019 року. Тому постановка питання побудови системи ефективної кадрової політики на основі сучасних практик та інструментів була очікуваною та логічною.

Для її реалізації розробляється детальний покроковий План дій відповідно до заявлених у цій Стратегії цілей та завдань у певних сферах HR-процесів Держмитслужби. 

За допомогою HR-стратегії передбачається забезпечення протягом 2021 –2024 років системного підходу до роботи в галузі управління персоналом Держмитслужби, виконання цілей та завдань, зазначених у цій стратегії, запровадження якісних змін, які призводять до трансформації служб персоналу Держмитслужби в HR-служби із відповідним функціоналом, ресурсами, навичками, інструментами та кваліфікацією.

HR-стратегія розроблена за підтримки EU4PFM та Команди підтримки реформ при Держмитслужбі (RST SCS).