Держмитслужба є одним з лідерів у реалізації кращих практик управління персоналом на державній службі

15 грудня
Odoo • Зображення та текст

Учора в НАДС відбулася церемонія нагородження учасників всеукраїнського конкурсу «Кращі практики управління персоналом». Цьогоріч Департамент по роботі з персоналом Держмитслужби здобув чергову перемогу у номінації «Краща практика рекрутингу персоналу в умовах воєнного стану» серед номінантів ІІ рівня.

Стратегічними цілями Держмитслужби у напрямку HR є кадрове оновлення, формування кадрового потенціалу служби та впровадження моделі компетенцій у роботу служб управління персоналом на основі європейських практик.

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну та введенням воєнного стану в країні перед Держмитслужбою постав комплекс проблем, який ускладнював виконання митними органами покладених на них завдань та вимагав нових ефективних рішень щодо зміцнення кадрового потенціалу. Це зумовило пошук нових та актуалізацію наявних підходів до формування кадрового потенціалу Держмитслужби та її територіальних органів.

Ключовими стали заходи з оновлення особового складу митних органів, які спрямовані на залучення випускників профільних вищих навчальних закладів, а також добір за компетентнісним підходом.

Державна митна служба України вдячна за визнання своєї роботи вже третій рік поспіль й націлена надалі докладати максимальних зусиль у поширенні кращих практик, оскільки це дозволяє посилювати роботу служб управління персоналом новими методами та європейськими практиками.