Держмитслужба оголосила конкурс на визначення партнера із організації приймання он-лайн платежів

9 жовтня

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 №37-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку системи електронних послуг» (із змінами та доповненнями) з метою подальшого розвитку надання електронних послуг Державною митною службою, а також з урахуванням досвіду інших центральних органів влади щодо запровадження електронних послуг, наразі виникла необхідність запровадження он-лайн оплати митних платежів з використанням електронних платіжних засобів  (далі за текстом – ЕПЗ)*.


Державна митна служба України запрошує до співпраці державні та комерційні підприємства, що надають послуги із організації приймання он-лайн платежів (Payment Service Provider) та оголошує конкурс з метою визначення партнера із постачання інформаційно-технічних послуг.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити форму і надати відповіді щодо відповідності підприємства вимогам Державної митної служби України, надати цінову пропозицію та надіслати їх за електронною адресою post@customs.gov.ua. Вимоги та проєкт цінової пропозиції ТУТ. 

ВИМОГИ

Цінова пропозиція

Термін подання пропозицій – 16.10.2020.


Державна митна служба України залишає за собою право не укладати договір про надання послуг за результатами розгляду наданих учасниками цінових пропозицій. 


*Термін «Електронний платіжний засіб» вживається у розумінні, визначеному Законом України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні»