Держмитслужба перемогла у щорічному фотоконкурсі Всесвітньої митної організації

25 червня


Щойно у Брюсселі під час проведення сесій Всесвітньої митної організації оголосили результати щорічного фотоконкурсу ВМО, переможцем якого стала Державна митна служба України.

“Стіни зламали, а дух - ні”, - саме під таким гаслом Держмитслужба подала на фотоконкурс світлину, на якій вдалося показати нищівні наслідки військової агресії росії та її прибічника білорусі, зокрема для митниці. Чимало об'єктів митної інфраструктури України постраждали від дій окупанта. Відтак, не було сумніву в тому, щоб показати всьому світу реалії, зокрема, Одеської митниці. На світлині бачимо зруйнований вантажний митний комплекс «Євротермінал».

Та все ж українська митниця вистояла попри втрати, впевнено продовжує працювати на перемогу, мобілізуючи сили для безперебійного оформлення потоку світової допомоги Україні, а також виконання своїх зобов’язань із забезпечення експорту продукції на світовий ринок.

Символічно, що оголошення результатів фотоконкурсу відбулось саме у День митника України. Заступник Голови Держмитслужби Владислав Суворов щиро подякував Всесвітній митній організації та країнам-учасницям за підтримку та високу оцінку. Це перемога не лише Держмитслужби, а всієї України.

Працюємо і далі кожен на своєму фронті на найголовнішу Перемогу! Бо нам хоч і стіни зламали, але дух - ні…

Слава Україні!