Держмитслужба та Держпраці посилюють співпрацю у напрямі недопущення поширення нехарчової продукції, що становить серйозний ризик суспільним інтересам

24 квітня
Odoo • Зображення та текст

Відбулася робоча зустріч в. о. Голови Державної митної служби України Сергія Звягінцева та Голови Державної служби України з питань праці Ігора Дегнери за участі профільних заступників обох відомств щодо консолідації зусиль, спрямованих на забезпечення державного ринкового нагляду та контролю за нехарчовою продукцією, недопущення ввезення на митну територію України та поширення на вітчизняному ринку нехарчової продукції, яка становить серйозний ризик суспільним інтересам.

У зв’язку з припиненням здійснення державного контролю нехарчової продукції в умовах воєнного стану акцентовано увагу на важливості проведення інформаційних заходів, направлених на підвищення обізнаності виробників, уповноважених представників, імпортерів, розповсюджувачів, а також користувачів (споживачів) щодо вимог надання на ринку продукції, яка належить до сфери відповідальності Держпраці, з метою дотримання законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю продукції.