Держмитслужба та Університет державної фіскальної служби офіційно розпочали співпрацю

18 червня

17 червня в.о. голови Державної митної служби України Ігор Муратов та ректор Університету державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) Павло Пашко підписали Договір про співробітництво. 

Odoo • Зображення та текст

Відтепер Університет матиме змогу залучати представників Держмитслужби до викладацької та наукової роботи й обговорення навчальних програм, брати участь у проведенні спільних дискусій, кругли столів, семінарів тощо.

Держмитслужба натомість організовуватиме проходження студентами УДФСУ виробничої та переддипломної практик, зможе залучати їх до розробки проєктів нормативно-правових актів, запрошувати до роботи круглого столу за участю представників міністерств, ЦОВВів та інших держорганів. 

Такий підхід сприятиме як кращій підготовці та перепідготовці фахівців з вищою освітою, так і підвищенню професійної кваліфікації посадових осіб Держмитслужби. 

Ще одним кроком до поглиблення співпраці стало підписання між Держмитслужбою та УДФСУ Меморандуму про імплементацію дуальної освіти. 

Відтепер працівники митних органів з освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» зможуть одночасно працювати та навчатись в УДФСУ на магістерській програмі «Менеджмент митної справи». Тобто підписання Меморандуму дає можливість митникам, які вже мають досвід роботи, підвищувати власний освітній та професійний рівень.

Студенти УДФСУ, в свою чергу, зможуть працевлаштовуватися в органах Держмитслужби під час навчання на магістерській програмі. Таке поєднання навчання в освітньому закладі з навчанням «на робочому місці» дає можливість готувати більш кваліфіковані кадри для подальшої роботи в митних органах.

Довідково: дуальна форма освіти — спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання у закладах освіти з навчанням на робочих місцях, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації.