Держмитслужба встановила відсутність товарів на $473 тис. на митному складі одеського підприємства

12 квітня

Під час проведення інвентаризації товарів, розміщених на митному складі відкритого типу одеського підприємства, співробітники Держмитслужби виявили відсутність 8 контейнерів з товарами широкого вжитку. 

Odoo • Зображення та текст

Загальна вага товару — 157 т, вартість — $473 тис. При цьому митні платежі від товару, який не виявили, складають майже 6 млн грн.

Інвентаризація товарів відбувалась у період з 16 березня по 26 березня 2021 року. 

За результатами інвентаризації, встановлено як відсутність на митному складі товарів, розміщених у митному режимі, так і наявність на митному складі товарів, не поміщених у цей режим.

Через виявлені порушення Одеська митниця Держмитслужби видала наказ про зупинення експлуатації митного складу одеського підприємства та склала 5 протоколів про порушення митних правил за ст.472 МКУ. Матеріали інвентаризації передані до відділу митного аудиту для здійснення контрольно-перевірочних заходів у порядку ст. 346-351 МКУ. 

6 квітня своїм наказом Держмитслужба зупинила дію дозволу на провадження митної брокерської діяльності для підприємства, що порушило митне законодавство.

12 квітня посадові особи Одеської митниці Держмитслужби виявили відсутність 8 контейнерів з товарами широкого вжитку. 

За цим фактом до ГУ Національної поліції в Одеській області Одеською митницею Держмитслужби направлено повідомлення про противоправне діяння, що містить ознаки злочину.