Кадрова реформа в Держмитслужбі: європейські експерти провели тренінг з питань внутрішньої комунікації

5 березня

Близько 70 учасників взяли участь в онлайн-тренінгу «Ефективні внутрішні комунікації» для представників кадрової служби та фахівців з питань комунікацій Держмитслужби. Тренінг було організовано і проведено Програмою ЄС з підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM). 

Odoo • Зображення та текст

Тренери, запрошені EU4PFM, – Жівіля Навікайте, екс-голова преслужби Прем'єр-міністра Литви та кількох міністерств, та Крістіна Якубайтіте-Ревутієне, консультант і HR-експерт, акцентували увагу на необхідності координації дій кадрового та комунікаційного напрямків (територіальних кадрових підрозділів та пресслужби, а також кадрової служби центрального апарату та пресслужби Держмитслужби) в питаннях внутрішньої комунікації, надали практичну інформацію щодо основних засад планування та здійснення внутрішніх комунікацій.

Як уже повідомлялося, Програма навчання сучасним та системним підходам до управління персоналом для представників кадрової служби Держмитслужби (територіальних кадрових підрозділів та центрального апарату) стартувала у вересні 2020. За цей час було проведено 4 дистанційні тренінги. Три попередні охопили теми «Як керувати ефективністю діяльності організації: Від хорошого до кращого», «Профілювання посад та підхід до управління персоналом на основі компетенцій» та «Тренінг з нових політик та інструментів професійного розвитку та навчання». Програма для HR-фахівців є складовою допомоги європейських партнерів в реформуванні кадрової служби Держмитслужби України відповідно до європейських практик в HR.  

У тренінгу взяли участь представники Команди підтримки реформ Держмитслужби (RST SCS).