Керівництво Держмитслужби взяло участь у 7-му засіданні Керівного комітету проєкту EU4PFM

10 листопада

9 листопада заступник Голови Держмитслужби Владислав Суворов та заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олег Ніколайчук взяли участь у 7-му засіданні Керівного комітету проєкту EU4PFM.

Odoo • Зображення та текст

Також участь взяли представники Делегації Європейського Союзу в Україні, Посольства Литовської Республіки, державних інституцій – партнерів проєкту – Міністерства фінансів України, Державної податкової служби України, Рахункової палати, Бюро економічної безпеки.

Заступник Голови розповів про процес реформування Державної митної служби України. Зокрема, про кадрову реформу та процес тестування посадових осіб митних органів, імплементацію європейського законодавства, впровадження програм АЕО та NCTS. Владислав Суворов подякував проєкту за всебічну підтримку змін, які відбуваються в Державній митній службі Україні. 

“Хочу подякувати як програмі EU4PFM як імплементатору, CPMA, Євроделегації, Європейській комісії за ту підтримку, яку отримує Державна митна служба України. Ми її відчуваємо і рухаємось вперед до вступу до двох конвенцій - Про процедуру спільного транзиту та Спрощення митних формальностей”, - висловив подяку заступник Голови Владислав Суворов.

Заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олег Ніколайчук поділився з європейськими колегами про плани реформування ІТ-систем Державної митної служби України та співпрацю з проєктом EU4PFM у цьому напряму.

“Оскільки одним із  основних пріоритетів EU4PFM у митній сфері є приєднання до Конвенції про спільний транзит та введення в дію Нової комп’ютеризованої системи транзиту в Україні, ми були зосереджені на розробці нормативної бази та підтримці проходження тестування на відповідність, яка розпочнеться наприкінці листопада”, – зазначила керівниця проєкту Юргіта Домейкієна.

Представники EU4PFM подякували керівництву Держмитслужби за участь у Керівному комітеті та за презентацію своїх напрямків.