На кордоні зі Словаччиною митники запобігли незаконному ввезенню великої партії сучасних ґаджетів

13 жовтня
Odoo • Зображення та текст

На митному посту «Ужгород-автомобільний» триває документування правопорушення щодо незаконного ввезення на митну територію України значної партії новеньких IPhone, прихованих у конструктивних порожнинах рейсового автобуса.

Так, повертаючись із країн Євросоюзу, водій рейсового автобусу під час проходження митного контролю запевняв інспекторів про відсутність товару, що підлягає декларуванню та сплаті митних платежів.

Але ретельна перевірка салону автобусу показала «нещирість» перевізника, який «нашпигував» усі доступні конструктивні порожнини транспортного засобу новенькими смартфонами різних марок та моделей. Щоб до них дістатися, закарпатським митникам довелось демонтувати декоративні панелі та обшивку в салоні автобуса. 

Наразі вже вилучили понад 400 одиниць техніки, з яких – 169 одиниць торгової марки Apple, значна кількість - останньої моделі IPhone 15 Pro Max. За попередньою оцінкою, загальна вартість виявленої митниками прихованої техніки сягає понад 10 млн гривень.

Зараз автобус перебуває на перевірці сканера, який допоможе інспекторам митниці виявити можливі додаткові місця схову гаджетів.

Відносно водія буде складено протоколи про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

Odoo • Зображення та текст
Odoo • Зображення та текст
Odoo • Зображення та текст
Odoo • Зображення та текст
Odoo • Зображення та текст