На митному посту «Ягодин» волинські митники виявили в вантажі з гуманітарною допомогою для релігійної громади понад 14 тисяч одиниць незадекларованого товару

21 травня

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби виявили в вантажі з гуманітарною допомогою понад 14 тисяч одиниць незадекларованого товару.

20.05.2020 р. прямуючи з Республіки Польща в Україну, в зону митного митного поста «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби заїхав вантажний транспортний засіб під керуванням громадянина України. Відповідно до поданих до митного контролю документів, слідував вантаж «гуманітарна допомога», в адресу релігійної громади.

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, виявлено незадекларований товар в кількості понад 14 тисяч найменувань загальною вартістю 94,5 тисяч гривень.

Таким чином, громадянка Королівства Норвегії, представник компанії відправника через громадянина України намагалась незаконно, з приховуванням від митного контролю, ввезти товар на митну територію України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Санкція даної статті за такі дії карає конфіскацією прихованого від митного контролю товару та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.