На Закарпатській митниці відбулось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС

16 вересня
Odoo • Зображення та текст

 

15 вересня розпочалось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу.


Участь у виїзному засіданні беруть: Павло Рябікін, Голова Держмитслужби; Владислав Суворов, заступник Голови Держмитслужби; Юрій Драганчук, заступник Міністра фінансів з європейської інтеграції; Олександр Москаленко, директор Департаменту митної політики Міністерства фінансів; Іванна Климпуш-Цинцадзе, Голова Комітету Верховної Ради питань інтеграції України до ЄС; Голова Консультативної місії ЄС, Антті Хартікайнен. 

У перший день засідання Комітет Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу та Консультативна місія ЄС в Україні (КМЄС) відвідали пункти пропуску з суміжними країнами. Зокрема, пункти пропуску “Лужанка - Берегшурань” (на кордоні з Угорщиною),  “Ужгород - Вишнє Нємецьке” (на кордоні зі Словаччиною) та “Чоп – Захонь” (на кордоні з Угорщиною). Учасники делегації ознайомились з роботою митних підрозділів, що здійснюють контроль та митне оформлення пасажирів та вантажів у зазначених пунктах пропуску. Також було продемонстровано план реконструкції пунктів пропуску та відбулись обговорення можливостей для поліпшення митної інфраструктури. 

Сторони обговорили стан виконання плану заходів на 2020-2022 роки щодо реалізації Стратегії інтегрованого управління кордонами на період до 2025 року, модернізацію інфраструктури пунктів пропуску, збільшення пропускної спроможності пунктів пропуску тощо.