Наркодилера, який налагодив міжнародний канал контрабанди наркотиків поштою, викрили працівники митниці та СБУ

26 березня

Канал нелегального переміщення наркотиків з країн Європи в Україну викрили працівники Департаменту боротьби з контрабандою та порушенням митних правил Держмитслужби спільно зі співробітниками Львівської митниці та УСБУ в Сумській області.

У ході кримінального провадження встановлено, що мешканець м. Суми  організував контрабандне переміщення заборонених речовин, використовуючи можливості одного з міжнародних поштових операторів для подальшого збуту в Україні.

Під час отримання зловмисником  контрольованої посилки та обшуків автомобіля, помешкання та місця роботи злочинця було вилучено велику партію марихуани, фірмові упаковки, цукерки та електронні сигарети з канабісом.

Відтак, фігуранту повідомили про підозру, відповідно до ч. 1 ст. 305 ККУ (Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів).