Попередня оціночна місія щодо приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту та NCTS відвідала митницю призначення та митницю відправлення

25 листопада

24 листопада представники попередньої оціночної місії Генерального директорату з питань оподаткування та Митного союзу Європейської комісії (DG TAXUD) та трьох країн-учасниць Конвенції про процедуру спільного транзиту (Хорватія, Туреччина та Велика Британія) відвідали митні підрозділи для ознайомленням з виконання митних формальностей у рамках застосування процедури спільного транзиту.

Odoo • Зображення та текст

Місія здійснила оціночні заходи в пункті пропуску «Нові Яриловичі» Чернігівської митниці (митниця відправлення) та на митному посту «Південний» Київської митниці (митниця призначення).

Під час відвідування митних підрозділів попередня оціночна місія вивчала роботу митників щодо застосування митних формальностей. Представникам місії було продемонстровано національне застосування Нової комп’ютеризованої системи транзиту (NCTS). Під час презентацій декларації були успішно відправлені та отримані в митницях відправлення та призначення.

Як уже повідомлялося, місія розпочала роботу 23 листопада і завершить її  25 листопада. Вона є підготовчим етапом до основної, оціночної місії, за результатами якої буде дано оцінку готовності України приєднатися до Конвенції про процедуру спільного транзиту у 2022 році.