Працівники Держмитслужби продовжують активну міжнародну співпрацю з країнами ЄС задля обміну кращими практиками у сфері митного контролю.

12 жовтня
Odoo • Зображення та текст

У період з 25 вересня по 2 жовтня посадові особи Закарпатської митниці та апарату Держмитслужби спільно з військовослужбовцями Чопського прикордонного загону Державної прикордонної служби України взяли участь у спеціальному ознайомчому візиті з роботою Бюро Прикордонної поліції та поліції у справах іноземців Президії Поліцейського корпусу Словацької Республіки та Митного Директорату Словацької Республіки.

Зазначений візит проведено в рамках спільного міжнародного проєкту “Безпечні та інклюзивні кордони між Словаччиною та Україною” (SIBSU), який реалізується Міністерством внутрішніх справ Словаччини, Словацькою асоціацією зовнішньої політики у партнерстві з Державною прикордонною службою України, Державною митною службою України, Ужгородським національним університетом при підтримці Норвезької НУО “Apenhet” та Центру аналізу регіональних ризиків.

Головна мета заходу – це в першу чергу обмін досвідом та найкращими практиками, зокрема у сфері запобігання контрабанді та боротьби з порушеннями митних правил, підвищення рівня професійної компетентності митників, які виконують службові обов’язки на українсько-словацькому кордоні.

Держмитслужба висловлює вдячність міжнародним партнерам за підтримку та запрошення до участі у навчальних заходах, які сприяють обміну найкращими світовими практиками та наближенню України до європейських стандартів у сфері митної справи.