Представник компанії PUMA: «Українська митниця входить до десятки лідерів серед європейських митниць по затриманню підроблених виробів»

23 травня
Odoo • Зображення та текст

Державна митна служба України та Проект EU4PFM 23 травня 2023 року продовжили проведення семінарів з питань ідентифікації контрафактних товарів. Темою п’ятого семінару стали «Основні ознаки оригінальних товарів компанії «PUMA SE» та товарів, що підозрюються в порушенні прав інтелектуальної власності».

«Для країн ЄС дуже важливо, щоб митні процеси у кожній з країн-членів проходили однаково (як впровадження, так і застосування митного законодавства). Одним з інструментів досягнення цього є обмін досвідом між представниками різних країн. Зараз, коли Україна є кандидатом в члени ЄС, потрібно щоб практика боротьби з контрафактом була ідентичною з підходами, що застосовуються іншими європейськими країнами. Навчальні семінари дають можливість поділитися досвідом та краще дізнатися про проблематику, з якою стикаються українські митники», - зазначив ключовий міжнародний експерт EU4PFM з митних питань Вітяніс Алішаускас.

Міжнародний експерт EU4PFM з Болгарії Георгій Георгієв продовжив знайомити учасників семінару з найкращою практикою митних органів ЄС у сфері захисту прав інтелектуальної власності, докладно зупинившись на таких темах як облік, аналіз, систематизація та прогнозування при сприянні правовласникам у захисті майнових прав інтелектуальної власності. «Системний аналіз є важливим інструментом у прогнозуванні ризиків», - підкреслив пан Георгієв.

Німецьку компанію PUMA, котра є одним зі світових лідерів з виробництва спортивних товарів, представляла Юліана Фухс (Julianna Fuchs), яка ознайомила учасників семінару з основними ознаками оригінальних товарів, що їх виробляє компанія, та розповіла про ознаки, які дають можливість виявити навіть досить високоякісну підробку.

Також представник PUMA відзначила загальну якість співпраці з українською митницею. Лише за останні півтора роки було затримано майже 21 тисячу виробів в Україні, і це дуже хороший показник. Українська митниця – у десятці лідерів серед європейських митниць по затриманню підроблених виробів, вважає представник всесвітньо відомої компанії.