Представники компанії Apple Inc. відзначили високу ефективність української митниці у боротьбі з контрафактом

23 березня
Odoo • Зображення та текст

Державною митною службою України за партнерства Проекту EU4PFM проведено вебінар з питань ідентифікації контрафактних товарів на тему «Основні ознаки оригінальних товарів компанії Apple Inc. та товарів, що підозрюються в порушенні прав інтелектуальної власності».

Ключовий міжнародний експерт EU4PFM з митних питань Вітяніс Алішаускас зазначив, що мета вебінару – поділитися досвідом країн ЄС у застосуванні заходів сприяння захисту прав інтелектуальної власності. Адже розвинені країни світу все більше уваги приділяють боротьбі з контрафактною продукцію.

Міжнародний експерт EU4PFM і представник митної служби Республіки Болгарія Георгій Георгієв ознайомив учасників з інформаційними ресурсами та програмним забезпеченням, наявним у працівників митних органів країн ЄС для реалізації заходів сприяння захисту прав інтелектуальної власності. Також він наголосив на важливості співпраці з компаніями – правовласниками.

У свою чергу Херріет Сміт (Harriet Smith), головний менеджер з питань розслідувань, пов’язаних із захистом прав інтелектуальної власності компанії Apple Inc., подала основні ознаки оригінальних товарів компанії та контрафактної продукції, зупинилася на методах їх ідентифікації. 

Пані Сміт наголосила на тому, що незважаючи на введення воєнного стану, кількість виявлених підроблених товарів компанії Apple Inc. в Україні є дуже високою. 

«Україна є найкращою країною в моїй зоні відповідальності, і я дякую вам за вашу неймовірну роботу», - заявила пані Сміт, звертаючись до українських митників.