Представники митних адміністрацій на чолі з Генеральним секретарем ВМО Куніо Мікурія зустрілися з Президентом Нігерії

8 лютого
Odoo • Зображення та текст

Представники митних адміністрацій на чолі з Генеральним секретарем ВМО Куніо Мікурія зустрілися з Президентом Нігерії Мухаммаду Бухарі у рамках Конференції Всесвітньої митної організації щодо спроможності митниці ефективно реалізовувати процеси в нестабільних та конфліктних ситуаціях. Від Державної митної служби України участь у заході взяв заступник Голови Владислав Суворов.

Зокрема, під час зустрічі пан Мухаммад Бухарі розповів про роль митниці у процесі контролю за функціонуванням кордонів, оскільки нестабільність у роботі митних органів може призвести до поширення тероризму, економічного саботажу і незаконному обігу зброї.

За його словами, митні адміністрації мають постійно вдосконалювати митне законодавство, забезпечувати жорсткіші санкції проти контрабанди та інших кримінальних дій, технічно модернізовувати митниці, що у подальшому сприятиме інтеграції технологій у прикордонні операції та попередить несанкціоновані дії під час перетину кордонів. 

Водночас Генеральний секретар ВМО Куніо Мікурія подякував Президенту за демонстрацію сильної політичної волі у підтримці митної служби Нігерії, яка є однією з найважливіших інституцій в арсеналі безпеки Нігерії, та оцінив ініціативу модернізації митної служби Нігерії.

Окремо під час заходу наголошувалось на посиленні безпекової функції митниці, як інституції, діяльність якої направлено на забезпечення захисту суспільства, моралі, навколишнього середовища.